"Rozruch V". 25.09.2010r.watermistrz" wychodził 100 rajdów! To jedno z dwóch najważniejszych wydarzeń 197 imprezy naszej sekcji.
Marian jest czwartym "Włóczybutem", któremu druh wręczył w Bażantarni, , w "Świątyni Dumania", pamiątkowy medal i fotografię. Najwyższy "Super Włóczybut" był na tę okoliczność przygotowany. Przyszedł na rajd w koszulce z napisem 100. Gratulacje!!!
Na tym pierwszym w nowym sezonie spacerze, szlakami Bażany wędrowało 34 "Włóczybutów""" w tym aż 13 "Super Włoczybutów". Dawno już nie było rajdu z taką ilością turystycznych wyg. "Armatka" zaprezentowała koszulkę z nadrukiem rysunku swojego pseudonimu. Sama go wykonała techniką sitodruku, której się nauczyła na letnich warsztatach.
A w ogóle to było bardzo słonecznie i w miarę ciepło. Szliśmy najpierw żółtym, potem niebieskim szlakiem, dookoła naszego Komunalnego Lasu. Było gwarno. Spotkaliśmy się po długim czasie i uzupełnialiśmy towarzyskie braki. W lato, kolejne nasze pary związały się na stałe! "Sumienie" i "Święty" oraz "Asina" z "Idolem" połączyli się na dobre i na złe. Życzmy im Wszystkiego Dobrego i czekamy na plony tych związków.
Na rajdzie pojawiło się kilka nowych twarzy oraz tradycyjnie już maszerowała z nami gawiedź ze Szkoły Muzycznej.
Różnorodność terenu dała się niektórym we znaki. Dłuższy odpoczynek, wraz z pieczeniem kiełbasek, miał miejsce w "Świątyni Dumania". Stamtąd górski, niebieski szlak doprowadził nas do muszli. Spotkamy się za dwa tygodnie na kolejnych Jesiennych Marszach na Orientację.
Aha! Drugim ważnym wydarzeniem był zaręczynowy pierścionek, który pojawił się na palcu ...?