XXXVII Bielikowe Harce Orientacyjne "DZIĘCIOŁ", 17/18.03.2018r.

róz i bezchmurne niebo pokrzyżowały plany Bielika. Druh liczył na bardziej niekorzystną dla startujących pogodę. Kałuże i bagienka pozamarzały a przejrzystość powietrza pozwoliła zawodnikom bez większych problemów znaleźć odblaski. No cóż, jesienią będzie inaczej.
Na trasę w odstępach 5 minutowych wyruszyło 7 ekip. Tym razem miejscem startu był "dziedziniec" przed sklepem w Suchaczu. Ekipy z cierpliwością czekały na swoją kolej wchodząc i wychodząc z ciepłego sklepu.
Trasa nie była długa ale za to bardzo pofalowana. Prowadziła przez kilka głębokich jarów a punkty były tak ustawione, że po zejściu na dno trzeba było od razu wspinać się na przeciwległą ścianę. Weterani dali sobie świetnie radę ale wszystkim brakło czasu na spokojne pokonanie całej trasy. Dwie uczestniczki nie mogły odpuścic sobie udziału w "Bielikach" i przyszły wspomagając się antybiotykami. Kontrola antydopingowa nie wykryła jednak u nich zakazanych substancji.
Metą była nowa świetlica we wsi Pagórki. Piękny obiekt i bardzo miła Pani Sołtys, która bez problemu udostępniła nam to pomieszczenie. Dziękujemy!


WYNIKI NOCNYCH MARSZÓW NA ORIENTACJĘ "DZIĘCIOŁ".

Miejsce Skład patrolu Punkty Czas
Borkowski Marek
Juźwiak Piotr
-240 411 min.
Banach Janina
Banach Krzysztof
-263 423 min.
Drzeżdżon Marta
Siemież Agnieszka
-538 448 min.
4. Pawelec Paulina
Zalewski Łukasz
-1324 444 min.
5. Arapinowicz Kamil
Faryno Daniel
Hawliczek Andrzej
-1395 497 min.
6. Skorczewski Adam
Światkowski Michał
-1755 513 min.
7. Baźmierowski Marcin
Baźmierowski Szymon
-1800 196 min.