Bielikowe Harce Orientacyjne     


I II III IV V VI VII VIII IX X

XI XII XIII XIV XV XVI XVII XVIII XIX XX

XXI XXII XXIII XXIV XXV XXVI XXVII XXVIII XXIX XXX

XXXI XXXII XXXIII XXXIV XXXV XXXVI XXXVII XXXVIII


klasyfikacja

XIX Bielikowe Harce Orientacyjne "WOJTEK" - 28/29.03.2009


yły to, do tej pory, jedyne "Bieliki" zorganizowane całkowicie poza Wysoczyzną Elbląską.
Nazwa marszu powstała od Świętego Wojciecha, który jest historycznie związany z miejscowością Święty Gaj.
Wioska ta leży na południe od jeziora Druzno i właśnie tam, w pobliskim kompleksie leśnym, pochowane były punkty kontrolne "WOJTKA".
Start był w Jankowie, w starej murownej szopie, bo padał deszcz. Teren, z wyjątkiem jednego jaru, raczej płaski a tuż przed metą otwarty, poprzecinany licznymi melioracyjnymi kanałami.



mapa-1:25000, trasa-11600m., ilość PK-14, czas trasy-360 min., skala trudu-6
start - centrum Jankowa, meta - szkoła w Stankowie.

.
WYNIKI NOCNYCH MARSZÓW NA ORIENTACJĘ

Miejsce Skład patrolu Punkty Czas
Songin Agnieszka
Wąsicki Mariusz
Wierzbicki Krzysztof
-508 388 min.
Ciszkowski Jacek
Kownacki Marcin
Orlikowski Rafał
Sasiela Paweł
-600 408 min.
Boniecka Angela
Tąpolska Beata
Chojnacki Zdzisław
Kietliński Marcin
-720 346 min.
4. Światkowska Dorota
Hawliczek Andrzej
Palczewski Andrzej
Światkowski Lech
-810 351 min.
5. Borkowski Marek
Juźwiak Piotr
-840 354 min.
6. Grelik Marlena
Badurek Michał
Urbanowski Sebastian
-1019 389 min.
7. Warda Paulina
Warda Damian
Warda Daniel
-1037 387 min.
8. Alijewicz Ewa
Bukowska Martyna
-1050 356 min.
9. Aleksiuk Sławomir
Sękowski Sławomir
-1086 366 min.
10. Rymarczyk Justyna
Gniado Bartosz
Dobrowolski Maciej
-1143 383 min.
11. Brodnicki Michał
Jaruga Tomasz
Kołodziejek Marcin
-1145 427 min.
12 Kowal Tomasz
Mierzwa Maciej
Mytych Kacper
Obrębski Jakub
-1150 398 min.
13. Jaździńska Natalia
Fronckiewicz Michalina
Andrzejewski Mateusz
Kozikowski Robert
-1170 298 min.
14. Mazurek Daniel
Sobczak Damian
-1182 372 min.
15. Barcikowski Łukasz
Chont Daniel
-1220 349 min.
- Gałkowska Anna
Gołoś Grzegorz
NKL -
- Brykalski Michał
Hoffmann Grzegorz
Kaźmierczak Julian
NKL -
- Gurdziel Nina
Połomka Marta
NKL -
- Kuternowski Dariusz NKL -