LinkiTu znajdują się linki do innych, podobnych, lub mniej podobnych stron do naszej, które warto odwiedzić.

www.pwsz.elblag.pl
Link do głównej strony naszej uczelni. Na stronie znajdziecie dużo ciekawych informacji o naszej uczelni.

www.sekcja-jezdziecka.pwsz.elblag.pl
Link do strony Sekcji Jeździeckiej, która także jest częścią AZS-u naszej uczelni. Tu znajdziecie kilka ciekawostek związanych z końmi i nie tylko.

www.pg.gda.pl/SKPT/
Strona Studenckiego Koła Przewodników Turystycznych w Gdańsku. Możecie tam znaleźć informacje na temat naszych imprez turystycznych, także imprez na orientacje oraz wszystko o prowadzonym przez nasze Koło kursie Przewodnickim. Poza tym ciekawe zdjęcia z naszych wypraw zarówno polskich jak i w najdalsze zakątki świata.

www.extreminada.com
Strona maniakalnych włóczęgów - Roztoczańskich Kamratów - eksplorujących najdziksze zakątki południowo-wschodniej Polski, głównie Roztocze. My również łazimy na orientację - z tą tylko różnicą, że nie sportowo lecz by wyłuskać w niedostępnym terenie zapomniane zabytki, obiekty, których próżno szukać nawet na mapach.

www.ino.pttk.pl
Oficjalna strona Komisji Imprez na Orientację ZG PTTK. Informacje o imprezach rangi Pucharu Polski i Mistrzostw Polski. Bieżące wiadomości o pracach Komisji, materiały dla organizatorów.

www.zalew.org.pl
Strona internetowa Komunalnego Związku Gmin Nadzalewowych kompleksowo promuje obszar wszystkich gmin nadzalewowych (Elbląg, Tolkmicko, Braniewo, Frombork, Nowy Dwór Gdański, Stegna, Sztutowo, Krynica Morska). Na stronie można znaleźć mapki, trasy rowerowe i piesze, zdjęcia, opisy miejsc ciekawych przyrodniczo, adresy campingów, schronisk młodzieżowych oraz ośrodków wypoczynkowych, a także wiele innych informacji.

www.czlapoki.republika.pl
Link do strony Człapoków z Cieszyna. Na tej stronie znajdziecie informacje o przyszłych wyprawach Człapoków, dużo ciekawych opisów z wypraw i kilka innych ciekawych informacji. Na pewno warto zajrzeć na tą stronę.

www.akt-olsztyn.prv.pl
Akademicki Klub Turystyczny Olsztyn Kortowo - strona zawiera dużo ciekawych zdjęć z wypraw i nie tylko. Na pewno warto zajrzeć.

www.maluch.elka.pw.edu.pl
Strona AKT MALUCH. Znajdziecie tu opisy wypraw, zarówno krajowych, jak i w egzotyczne strony. Mimo iż działamy na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w naszych wyprawach.

www.szwendaczek.prv.pl
Organizujemy wycieczki piesze i rowerowe w okolice Warszawy. Na kilkudniowe wypady wyskakujemy w góry, a latem na egzotyczne wyprawy. Jeżdżą z nami studenci i absolwenci pełni zapału do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zapraszamy

www.akk.pg.gda.pl
Strona Akademickiego Klubu Kadry "Gdakk". Dużo zdjęć i relacji z rajdów i wypraw, plany na najbliższy okres oraz możliwość ściągnięcia materiałów szkoleniowych do kursu Organizatora Turystyki.

www.stk.ae.poznan.pl
Link do stron Sekcji Turystyki Kwalifikowanej AZS AE Poznań. Na stronach znajdziecie informacje o bieżących i planowanych imprezach Sekcji, a także relacje i zdjęcia z rajdów, obozów, rejsów i spływów STK.

www.akt.gliwice.pl
Strona Akademickiego Klubu Turystycznego "Watra" z Gliwic, na stronie można znaleźć opisy naszych wypraw, sporo zdjęć i informacji o naszym klubie. Zapraszamy wszystkich lubiących wszelkie formy turystyki.

www.ino.lublin.pttk.pl" Klub Imprez na Orientację Inochodziec działający przy Oddziale Miejskim PTTK w Lublinie. Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji o Klubie, jego bieżącej działalności jak również kompendium wiedzy o InO. Zamieszczamy także kalendarze i regulaminy turystycznych InO z naszego regionu i całej Polski.

www.kroki.ps.pl
Akademicki Klub Turystyczny "Kroki" ze Szczecina to stowarzyszenie zrzeszające głównie studentów wyższych uczelni miasta ale nie tylko studentów. Na stronie informacje o Klubie, jak do niego dotrzeć, plan imprez przyszłych i zeszłych a także galeria z naszych poprzednich wypraw, podroży bliskich i dalekich, głownie pieszych.

www.mkino.prv.pl
Mazowiecka Komisja Imprez na Orientację jest organizatorem i koordynatorem imprez na orientację w Warszawie i okolicach. Na stronie informacje o najbliższych imprezach (regulaminy), wyniki z ostatnich imprez, kalendarz, klasyfikacje Turystycznych Mistrzostw Warszawy i Mazowsza, linki (InO-geografia Polski), zdjęcia, artykuły z Azymutu Warszawskiego oraz informacje o pracy i składzie MKInO i dla początkujących InOwców.

www.neptun.gda.pl
Historia Klubu Imprez na Orientację sięga roku 1994. Nasz Klub zajmuje się organizacją wszelakich imprez, wyjazdów, rajdów i wypadów turystycznych. Jesteśmy również organizatorem znanego Ekstremalnego Rajdu na Orientację HARPAGAN (www.hrapagan.gda.pl). Specjalizujemy się w Marszach na Orientację. Nasi wychowankowie odnoszą wiele sukcesów w tej dyscyplinie. Prowadzimy również własne schronisko, Leśną Szkołę Przygody NEPTUN w Drzewinie (www.drzewina.gda.pl). Serdecznie zapraszamy na nasze imprezy.

www.skarmat.tii.pl
Strona Klubu Imprez na Orientację SKARMAT. Na naszych stronach znajdziecie kalendarze imprez - marszy - na orientację (ogólnopolskich, lokalnych), rankingi Pucharu Polski, wyniki zawodów, zasady InO, oraz stale uzupełnianą galerię fotek z imprez. Zapraszamy.

www.strony.wp.pl/wp/kino-ekoton
Strona klubowa Grudziądzkiego Klubu Imprez na Orientację "EKOTON" Na stronie znajdziecie regulaminy i wyniki z imprez, jak również zdjęcia zGrudziądza i fotki z imprez.

www.naszesudety.pl
Strona poświęcona wszelkim przejawom turystyki w Sudetach, zarówno polskich jak i czeskich i niemieckich, dobrze rozbudowany dział prezentujący aktualne, związane z turystyką, wydarzenia w regionie, a także wycieczki, opisy ciekawych miejsc, mapy, legendy, noclegi i wiele innych informacji.

www.pttk.radzyn.prv.pl
Strona O/PTTK w Radzyniu Podlaskim. Informacje o imprezach na orientację organizowanych przez Oddział PTTK (kalendarz, regulaminy i wyniki), jego historii, Komisji InO oraz zdjęcia z imprez, linki i... księga gości. Zapraszamy!

www.waldar.prv.pl
Prywatna strona o imprezach turystycznych (kolarskie i na orientację) i nie tylko :) Linki do imprez organizowanych przez autora i stron, z którymi ma do czynienia. Zdjęcia z rajdu, encyklopedia InO i leksykon roweru :)

www.zyrardow.pttk.pl
Jeśli interesuje Ciebie turystyka oraz pokrewne jej tematyki to zapraszam do przeglądania naszej strony. Informacje na temat PTTK, "Wedrusiów", kalendarz imprez organizowanych, trasy turystyczne w powiecie Żyrardowskim to tylko nieliczne informacje jakie możesz zasięgnąć u nas na stronie, a to dopiero początek. W związku z tym zapraszam do przeglądania strony i do odwiedzenia nas w Żyrardowie.

www.artemis.vm.pl
Bieg i rowerowa jazda na orientacje: informacje z regionu Dolnego Śląska, zdjęcia, kalendarz imprez dla Dolnego Śląska, wyniki - to wszystko i coś jeszcze... Wybierasz się do Wrocławia na weekend i nie chcesz się nudzić? Zajrzyj do nas! Może akurat są zawody?!

www.republika.pl/egtpwnzzoc
Elitarna Grupa Turystyczna Strona internetowa o polskich górach i nie tylko... Informacje praktyczne, schematy i opisy szlaków, zdjęcia, galeria artystyczna i tatrzańska, adresy schronisk, górskie linki, panoramy, stare górskie widokówki! Odnajdziesz tu wiadomości o Beskidach, Tatrach, Bieszczadach, Sudetach Wschodnich, Pieninach, Gorcach, Małej Fatrze na Słowacji. Relacja z przejścia Głównego Szlaku Beskidzkiego oraz z wyprawy do Iranu na Demawend.

www.ee.pw.edu.pl/styki
Strona Klubu Turystycznego Elektryków STYKI. Na stronie znajdziesz zdjęcia z naszych wyjazdów, opisy i wizytówkę naszej "Chałupy Elektryków" w Beskidzie Niskim. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wszelką turystyką.

www.torre.pl
Relacje, informacje praktyczne, linki, zdjęcia, mapy związane z podróżami do: Algierii, Argentyny, Armenii, Australii, Azerbejdżanu, Belize, Boliwii, Botswany, Egiptu, Ekwadoru, Etiopii, Gwatemali, Hiszpanii, Hondurasu, Indii, Irlandii, Izraela, Jordanii, Kambodży, Kenii, Kostaryki, Laosu, Madagaskaru, Malawi, Małych Antyli, Meksyku, Mongolii, Mozambiku, Namibii, Nepalu, Nikaragui, Nowej Zelandii, Panamy, Peru, Republiki Środkowej Afryki, RPA, Rumunii, Suazi, Rosji, Syrii, Tanzanii, Tunezji, Turcji, Ugandy, USA, Wenezueli, Zambii, Zimbabwe.

www.elektrowoz.of.pl
Koło PTTK "Elektrowóz" Zakładu Taboru w Bydgoszczy należy do Oddziału Miejskiego PTTK. Koło organizuje imprezy dla środowiska kolejarskiego i nie tylko - Imprezy na orientację, Turystykę pieszą nizinną i górską na terenie Polski oraz na terenie Słowacji i Czech.

www.pod-lasem.w.interia.pl
Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego "POD LASEM" położonego w malowniczym zakątku Wysoczyzny Elbląskiej. Organizujemy miłe spotkania przy ognisku, w gronie rodzinnym lub przyjaciół oraz imprezy okolicznościowe, pikniki, majówki, grille. Latem pagórkowaty teren stwarza doskonałe warunki do wycieczek rowerowych oraz weekendowych spotkań w siodle (możliwość rozbicia namiotu), zimą natomiast do uprawiania narciarstwa biegowego.

www.tur-info.pl
Serwis Informacyjny Branży Turystycznej TUR-INFO.PL to pierwszy portal informacyjny skierowany do osób zawodowo związanych z turystyką. U nas znajdziesz najświeższe informacje z branży turystycznej, hotelarskiej, transportowej i gastronomicznej!

www.skg.uw.edu.pl
Studencki Klub Górski został założony w 1976 roku przez studentów Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Organizujemy wyprawy zagraniczne, rajdy turystyczne w Polsce, grupowe obozy, rajdy krajowe. Prowadzimy kursy przygotowujące dla przyszłych przewodników górskich. Członkowie klubu i jego sympatycy regularnie odwiedzają nasze Beskidy, Tatry oraz Sudety. Równie często wyjeżdżają w góry Czech, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Rumunii, Bułgarii. Bywają w Alpach, Pirenejach i Dolomitach, odwiedzili gejzery Islandii i fiordy Skandynawii.