STUDENCI,

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta, polski producent oprogramowania ERP enova365 wspólnie organizują konkurs wiedzy o rachunkowości Księgowi Przyszłości. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie: Płace i kadry, księgowość oraz podobnie jak w latach ubiegłych, studencka. Grupa studencka rok rocznie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zaangażowanie w konkursową rywalizację online może być dobrą odskocznią od obecnej sytuacji.

Konkurs Księgowi Przyszłości to połączenie współzawodnictwa z podnoszeniem kwalifikacji. Odbywa się online za pośrednictwem strony ksiegowiprzyszlosci.pl

Uczestnicy weryfikują swoją wiedzę, przechodząc przez kolejne etapy rywalizacji. Na najlepszych czekają nie tylko wspaniałe nagrody, takie jak bony szkoleniowe, vouchery wypoczynkowe do sieci hoteli, sprzęt IT, ale również prestiż związany z udziałem w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych konkursów związanych z księgowością i zagadnieniami płacowo-kadrowymi.

W dn. 8 kwietnia br. otworzony został dla uczestników test online I etapu konkursu. Zapisy trwają do 22 kwietnia, do tego dnia można przystąpić do rywalizacji rejestrując swoją drużynę i rozwiązując quiz.

Informację i zgłoszenia zespołów należy nadsyłaś do dnia 20.04.2020 r. na adres meilowy: Turn on Javascript!

Szczegóły konkursu oraz jego harmonogram dostępne są na stronie: www.ksiegowiprzyszlosci.pl

 

Poniżej przedstawiamy grafiki zachęcające do zapisu na konkurs.

 GRAFIKA         INFORMACJE

 

Z-ca Dyrektora IE ds. kształcenia mgr Katarzyna Olszewska skontaktuje się ze zgłoszonymi zespołami 21.04.2020 r.